Ellu sallid peavad oma esimest sünnipäeva!

10. novembril said Ellu sallid ühe aastaseks. On olnud eriline aasta, täis mustrite ilu, kohtumisi huvitavate inimestega, põnevaid momente ja õnnelikke hetki. Olen siiralt õnnelik, et Ellu sallid on pugenud inimeste hinge, kaunistades nende kodusid ja neid endid. Aasta tagasi, kui südames hakkas idanema mõte tõsta sõba taas ausse, sündiski kaubamärk Ellu sallid. Lootsin, et sõbast saab taas meie rahvariiete loomulik osa. Tänaseks võib öelda, et nii mõnigi laulukoor ja tantsurühm ning paljud kaunid Eesti naised on leidnud oma Ellu salli.

Olen tänulik neile armsatele inimestele, kes on jaganud mulle palju teadmisi Eesti rahvariiete ja sõbade kohta – palju häid sõnu Larissa Mandlile ja Ulvi Põllule. Rõõmuga jagan kiidusõnu Anita Kütile, kes on armastatud Saaremaa salli looja. Peagi saame imetleda Hiiumaa sõba, mille mustrid sündisid hiidlasest disaineri Magnus Lõppe vaimust ja väest.

Kindlasti ei saa unustada sünnipäeval ka inimesi, kes on mõistnud ja innustanud minu mõtteid, unistusi ja püüdlusi, olnud toeks. Tänud sulle Mihkel, Hanno, Kadri, Roland, Katrin, Riina, Helen, Rael, Terhi ja Heldi.

Armsad sõbrad! Palju ilusaid hetki Ellu sallide kallistuses!

Helen Vaks
Ellu sallide looja