Head sõbrad, Ellu sallidel on sünnipäev!
 

Möödas on imeline aasta. Aasta, mille märksõnadeks on tantsu – ja laulupidu. Pidu, mis oli meie kõigi südames ja puudutas pea kõiki.

Koostöös armastatud moekunstnik Katrin Kuldmaga  sündis selleks eriliseks sündmuseks Mulgi sall. Uus sõba võeti suure südamega vastu ning leidis suurt kajastust meedias kui ka poolehoidu inimestelt, kes saatsid armsaid kirju, jagasid toetavaid sõnu ja kallistustestki ei tulnud puudust. Suured tänud!
 

Möödunud aasta kevad tervitas põneva ettevõtmisega Rannarahva Muuseumis. Koos muuseumi ärksate ja toredate inimestega tekkis mõte kududa sõba, mis kannaks endas lugusid, mis seotud näitusega „Hõbevalgeim. Rävala kõrgaeg“. Rannarahva muuseumi tootesari Hõbevalgeim tunnistati muuseumimeene konkursil eripreemia vääriliseks. Meenete hulgas olid ka muistsete sümbolitega kujundatud  Ellu sallid.
 

Rõõm paisutas hinge ja pani silmad särama, kui Ellu sallid ehtisid Eesti aasta mees-ja naissportlase õlgu, tähistades meie maa tunnustust ja tänu. Südame hoiab sooja ja tervena inimeste kasvav headus teha aina enam just kodumaiseid kingitusi  nii oma kodudele kui  kõige kallimatele. Endiselt on Ellu sallide Uneingli beebitekk tõeline südametemurdja. Endiselt postitakse kenasid pilte ja lugusid uute ilmakodanike sünnist. Olen tänulik!
 

Tänan teid, et aitate meie maa kauneid mustreid edasi kanda, meie rahvast lugusid jutustada ja talletada seda kõike ka järgmistele põlvedele.

Heade soovidega,
Helen Vaks