Armsad sõbrad!

On aeg tähistada – Ellu sallidel on sünnipäev!
Rõõm on olnud jagada teiega seda võrratut aastat, mis oli täis põnevat loomingut, huvitavaid kohtumisi omaala meistrite ning uute ja  vanade tuttavatega.

 Kindlasti võiks möödunut nimetada Uneingli aastaks, mis sai alguse huvitavast koostööst armasatud maalikunstnik Epp Maria Kokamäega. Sündis Ellu sallide beebitekk- Uneingel. Tekike on pugenud tugevasti inimeste südametesse, mida tõestavad armsad kirjad ning ikka uued ja uued soovid endale beebitekk soetada. Uneingel tõi mulle külla ka Sirje Eesmaa ja TV 3. Huvitavaid lugusi kajastasid Ellu sallide ja tuntud maalikunstniku ühisest loometööst nii ajakirjad, ajalehed kui raadiosaated. See kõik on olnud põnev ja õpetlik. Väga tegusat kevadet ja suve kroonis septembris ilmavalgust näinud kolm uut salli, mis on tänaseks jõudnud Soome müügile. Vilgas suvi viis mind Vanalinnapäevadele ja Hansapäevadele. Südame tegi soojaks kohtuda inimestega, kes juba aastaid Ellu salle ostnud on. Hea meel oli neid taas rõõmustada, pakkudes Ellu sallide kauaaegsetele austajatele uust loomingut.

 Tänan, et olete andnud oma osa sellele võrratule aastale!

Ja nii nagu traditsiooniks on saanud, siis Mardilaadal tähistab Ellu sallid oma sünnipäeva. Igal sünnipäeval on ootamas üllatus uue sõba näol. Eelmisel aastal tutvustasime esmakordselt Haapsalu beebitekki. Sel korral soovin meeles pidada koos teiega oma isasid. Just! Te ei kujuta ette, kui paljud issid on tellinud oma lastele beebiteki, kui paljud mehed kingivad oma naisele komplimendiks Ellu salli. Miks siis mitte üllatada nüüd mehi. Oleme spetsiaalselt isadepäevaks tikkinud kaelsallidele ja sõbadele armsaid sõnumeid meesperele. See on hea võimalus leida armsale inimesele sobiv Ellu sall. Ekstra isadepäevaks tikitud salle on piiratud koguses.

Peatse kohtumiseni Mardilaadal!

Teie Helen