Ellu sallid kutsub Sind laupäeval Haapsalusse Epp Maria Galerii ja Anni Kohviku hooaja avamisele.Tule ja veeda mõnus laupäev kaunis Eesti linnas ning saa nii silma-, hinge- kui maitseelamusi.

Armas Sõber,

Kutsume Sind Epp Maria Galerii ja Anni Kohviku hooaja avamisele 1. juunil kl 12.

Traditsiooniliselt tähistame suvehooaja algust väikese laadaga. Osalevad Haapsalu sallikudujad, käsitööseepe ja ehteid pakub Beguta ning pere kõige pisemale saab soetada Epp Maria kujundatud ja Ellu sallide toodetud Uneingliga beebiteki. Samuti on Ellu sallide valikus palju muud pehmet ja mõnusat nii endale, lastele kui sõpradele! Roosi- ja taimeistikuid müüb Läänemaa roosikasvataja Olev Orgumets. Laadalt ei puudu ka kleidikesed-kingakesed, mis endale uut elu otsivad. Ja muidugi on galeriis uut loomingut Epp Marialt, Jaak Arrolt, Liisu Arrolt ja Imbi Linnult.

Anni Kohvikut peab sellel aastal galerii perenaine Maret Allikas oma usina ja värvika meeskonnaga. Menüüs on alles vanad head lemmikud ja lisandunud uued hõrgutised. Koogileti täidab ikka meie armas Nadja, kelle koogid lähevad iga aastaga aina ilusamaks ja paremaks nagu meister ise.

Galerii on nüüd avatud iga päev 12-20ni ja Anni Kohvik galerii teisel korrusel kl 12-23ni.

Laat on avatud galerii hoovis, vihma korral galerii ruumides, 1. juunil kl 12-16ni.

Kohtumiseni!

Teie Epp Maria Galerii

 

Epp Maria Galerii asub ikka Haapsalus, Kalda 2 aadressil. Koduleht: www.eppmaria.ee. Galerii tegemistega saab end kursis hoida, lugedes blogi ja jälgides Facebooki sissekandeid