Vägimeeste ja Väginaiste sõbad
 Ellu sallidel sündisid koostöös TS Laevadega kaks sõba, mis jutustavad lugusid Eesti vägilastest, nende tegudest ja muidugi merest. Alates 20. augustist on võimalik soetada mandri ning saarte vahel seilavatelt parvlaevadelt Vägimeeste tuulese ja Väginaiste pidupäeva sõba. Ehk juba aimate? 🙂 Sel korral pakkusid põnevust legendid Tõllust ning Leigrist. Kahe venna põimunud elud said üheks kootud ka Ellu sallidesse.

Kevad oli see aeg, kui sai uuritud nii merelt kui mandrilt Hiiu- ja Saaremaa muistejutte. Suvi viis mind kokku Hiiumaa ning Saaremaa muuseumi inimestega. Sõbralikest kohtumistest erinevate inimeste ja legendidega sündis Meeste sõba, mida kaunistab  Hiiumaa suurräti ruuduline dekoor. Äärtes voogavad Saaremaa suurrätist inspireeritud diagonaalsed ruudud. Naiste üleviskeräti keskosa ilmestab aga Hiiumaa suurräti muster ning ääri ehib Saaremaalt pärit päevateki mustrikiri. 
Tugevaid kallistusi ja tundeid Vägimeeste ja Väginaiste sõba kallistuses! 🙂 Muinasjutulisi teekondi mõtetes vägilaste ja nende kodusaarte radadel.